New Poland – podróżuj z fantazją –

We are all in the gather, but some of us are looking at the stars.

Oscar Wilde (Lady Windermere’s Fan)

 

Misja
    Nadrzędną misją New Poland jest budowanie trwałych, pozytywnych relacji z klientami poprzez zarządzanie unikalnymi doświadczeniami w sferze Ich podróży realizowanych na całym świecie.
    Od ponad 20 lat działalności New Poland wdraża standardy najwyższej jakości obsługi klientów proponując programy „szyte na miarę” w bliski i dalszych zakątkach Ziemi. Staramy się o krok wyprzedzać dynamicznie rozwijający się rynek globalny, śledząc najnowsze trendy, ale także badając preferencje wyjazdowe naszych gości. To Oni wyznaczają nam nowe drogi rozwoju, czego efektem jest stała dywersyfikacja działalności obejmująca różne sektory rynku turystycznego i bogate spektrum usług turystycznych, przygotowanych przez naszych pracowników profesjonalnie, z dużym naciskiem na innowacyjność.
    Wychodząc naprzeciw bieżącym zapotrzebowaniom rynkowym New Poland specjalizuje się w tworzeniu  programów wyjazdów dla klientów indywidualnych (Pasje i Marzenia Exclusive Collection), organizacji podroży incentive, konferencji i kongresów dla firm i stowarzyszeń (New Poland Incentive House) oraz  we współpracy z domami incentive, organizatorami kongresów i biurami podróży na całym świecie przygotowuje oferty przyjazdów do Polski (New Poland DMC).

Filozofia
    New Poland promuje działania nastawione na profesjonalizm oparty zarówno o praktykę i doświadczenie, jak i szeroko rozumiany aspekt edukacyjny. Wiedza, jako wartość nadrzędna, towarzyszy nam przy organizacji podróży na całym świecie. Kładziemy jednocześnie duży nacisk na motywacje podróżnicze i otwartość komunikacji z naszymi klientami i partnerami biznesowymi, co wynika bezpośrednio ze naszej świadomości potrzeb współczesnego, nowoczesnego społeczeństwa. Celem New Poland jest bycie liderem na tym polu zarówno w Polsce, jak i w perspektywie globalnej, biorąc pod uwagę naszą stałą współpracę z partnerami w ponad 70 krajach świata. Filozofia ta jest realizowana przez główne założenia polityki odpowiedzialnego biznesu.

Standardy
    Kreatywność oparta na wiedzy, wysoka jakość serwisu i szybkie tempo pracy są podstawą naszych działań w przygotowaniu i realizacji zamówień dla naszych klientów. Szanujemy Państwa czas, wychodzimy naprzeciw potrzebom, elastycznie dostosowujemy się do budżetu. Zapewniamy kompleksową obsługę różnego rodzaju podróży w oparciu o wysokie wartości etyki zawodowej.

Zespół
    New Poland to przede wszystkim ludzie, których pod tym szyldem jednoczy ciekawość świata - zróżnicowanego bogactwa przyrody, unikalnych wartości kulturowych i  zwyczajów innych nacji. Nieustająca, osobista pasja podróżowania z czasem przekształcona w doświadczenie i doskonałą znajomość proponowanych kierunków, dzięki wszechstronnemu wykształceniu, zaowocowała powstaniem zespołu specjalistów tworzących innowacyjne, profesjonalne produkty turystyczne. Łączy nas także głęboki szacunek dla drugiego człowieka, jego marzeń i potrzeb; co więcej, dzięki ich zrozumieniu, wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom gości proponując rozwiązania pozwalające na budowanie trwałych, pozytywnych relacji z klientami.
 

    New Poland Incentive House
Zespół dedykowany klientom firmowym i korporacyjnym, którego głównym zadaniem jest tworzenie nowoczesnych produktów turystycznych, będących narzędziem realizacji strategii marketingowych i sprzedażowych zamawiających. Zespół nastawiony jest na komunikację, wsparcie systemów sprzedaży, współbudowanie tożsamości marki klienta i wizerunku rynkowego firmy zlecającej wyjazd. Prezentacja

    Pasje i Marzenia Exclusive Collection
Zespół dedykowany klientom indywidualnym, którzy chcą podróżować niestandardowo i z fantazją. Tu przygotowujemy podróże „szyte” na specjalne zamówienie w oparciu o sprawdzoną, wyselekcjonowaną bazę hoteli (New Poland Exclusive Collection), proponując najbardziej urokliwe zakątki globu, bogate w walory przyrodnicze i niezrównane pod względem różnorodności kulturowej. Pamiętamy także o Państwa potrzebie odpoczynku, stąd i propozycje luksusowych miejsc na niezapomniane wakacje. Naszych stałych klientów zapraszamy do Klub Ambasadorów Marki New Poland, a dla wszystkich zainteresowanych wyprawami sylwestrowymi, które organizujemy na bazie bezpośredniego przelotu z Warszawy w odległe regiony świata, przygotowaliśmy program Quick Diamond Sale.

    New Poland DMC
Zespół dedykowany partnerom biznesowym branży turystycznej – domom incentive i touroperatorom, którzy dla swoich klientów przygotowują różnego rodzaju wyjazdy do Polski, poczynając od podróży kulturowych, wypadów na weekend poprzez kongresy, konferencje i spotkania biznesowe (także dla misji dyplomatycznych), kończąc na niekonwencjonalnych rozwiązaniach z dużą dawką adrenaliny i sportu.