Nosy Iranja Lodge ***

NOSY IRANJA, NOSY BE, MADAGASKAR


Na dziewiczej wysepce po północno-zachodniej części Madagaskaru znajduje się kameralny hotelik Nosy Iranja Lodge. Jest to prawdziwy raj dla osób szukających ciszy, spokoju, nieskazitelnie białych plaż i krystalicznie czystej wody. Miłośnicy przyrody mają szanse popływać tu z czterema gatunkami delfinów i podglądać wykluwające się żółwie szylkretowe i zielone, a okalająca wyspę rafa koralowa jest wyjątkowo barwna i  obfituje w wiele gatunków tropikalnych ryb. Kilometrowa, piaszczysta mierzeja łącząca dwie maleńkie wysepki umożliwia romantyczne spacery o zachodzie słońca. Na większej z nich znajduje się także latarnia zaprojektowana przez Gustawa Eiffla, stanowiąca jej niewątpliwą atrakcję. Hotel łącznie posiada 29 indywidualnych bungalowów z prywatnymi ogrodami. Aby dostać się tu dostać trzeba dolecieć na wyspę Nosy Be, skąd  dopływa się łodzią – czas transferu ok. 90 min.

Deluxe Suite – pow. 105 m2, położone w indywidualnych bungalowach otoczonych prywatnym ogrodem. Posiadają werandę zwróconą w stronę morza z leżakami, meblami wypoczynkowymi i hamakiem. Wyposażenie: wiatrak, mini-bar, odtwarzacz CD, serwis do kawy/herbaty, sejf. W łazience prysznic, oddzielna toaleta. W pokoju można maksymalnie zakwaterować 2 osoby dorosłe i dziecko pon. 12 lat.

Deluxe Family Suite
– pow. 140 m2, posiadają 2 sypialnie, 2 łazienki z prysznicami i oddzielną toaletą oraz duży taras.  Wyposażenie i położenie jak w pokojach deluxe. W pokojach można zakwaterować max. 4 osoby dorosłe i 2 dzieci poniżej 12 lat.
 

Sporty: snorkeling, nurkowanie, parasailing, narty wodne, wakeboarding, wakesnaking, windsurfing, hobby cat, kajaki, rowery wodne, siatkówka plażowa, badmington, petanka/bule, rzutki, tenis stołowy.
  

Do dyspozycji: restauracja, bar, spa, lekarz na telefon, sala telewizyjna,  sala konferencyjna, pralnia, opiekunki do dzieci na życzenie, centrum nurkowe. Połączenie internetowe i telefoniczne możliwe jest wyłącznie w recepcji. Hotel organizuje rejsy w celu oglądania delfinów i wielorybów, rejsy na pobliskie wyspy i zatoki oraz wycieczki do lokalnej latarni. Od sierpnia do połowy grudnia w tutejszych wodach można obserwować wieloryby.

Szczególowych informacji udzielają nasi konsultanci: tel. +4822 633-77-79
 

Madagaskar Nosy Iranja Lodge widok z lotu ptaka