Constance Lodge Tsarabinjina *****

TSARABINJINA, NOSY BE, MADAGASKAR

 

Na malutkiej, prywatnej wysepce Tsarabinjina, oddalonej 60 km od  Nosy Be, powstał kameralny hotelik Constance Lodge. Intymna atmosfera, oddalenie od zgiełku cywilizacji, nieskazitelnie czysta woda, barwne rafy koralowe i piękne piaszczyste plaże umożliwiają doskonały relaks i wypoczynek. Nie ma tu ani telewizji, ani telefonów, dzięki czemu teren ten zachował swój unikalny klimat i wyczuwalną na każdym kroku bliskość z naturą. Pomimo wysokiego standardu zakwaterowania i dobrego serwisu nie obowiązują tutaj stroje wieczorowe, które kłóciłyby się z koncepcją pełnej integracji z przyrodą i całkowitą swobodą. Miejsce to uważane jest za święte przez ludność zamieszkującą archipelag. Na jej wschodnim wybrzeżu znajdują się grobowce królów Sakalava, którym do dziś składane są ofiary w postaci rumu i miodu.  Hotel składa się z 25 bungalowów położonych przy dwóch plażach: północnej i południowej. Hotel nie przyjmuje dzieci do lat 4. 
 

Bungalow: pow. 45m2,  kryte strzechą,  posiadają prywatny taras z meblami wypoczynkowymi. Każdy z nich jest unikalny, a jego nazwa pochodzi od lokalnych nazw kwiatów, drzew i gatunków ryb. Posiadają sypialnię z wiatrakiem, łazienkę z prysznicem oraz osobną toaletę.
 

Sport i rekreacja: snorkeling, kajaki, hooby cat, narty wodne, żaglówki, siatkówka, boccia, tenis ziemny, tenis stołowy, gry planszowe. Płatne dodatkowo: nurkowanie, połowy ryb.
 

Do dyspozycji: 3 plaże, restauracja, bar, butik,  telefony komórkowe z roamingiem (na życzenie), bezpłatny internet WIFI w lobby, blibilioteka, shuttle service pomiędzy wyspą Nosy Be (90 min), siłownia, masaże. Hotel organizuje wycieczki do Archipelagu Mitsio (płatne dodatkowo)
 

Madagaskar hotel Constance Tsarabinjina